Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.pl Praca Edukacja

Oferta: Współczesne zagrożenia terrorystyczne - jak rozpoznawać, przeciwdziałać i zachowywać się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego. 1-dniowe szkolenie praktyczne.

Rodzaj Szkolenia
Nazwa kursu

Współczesne zagrożenia terrorystyczne - jak rozpoznawać, przeciwdziałać i zachowywać się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego. 1-dniowe szkolenie praktyczne.

Tematyka Inne
Tryb zamknięte
Organizator -
Opis

W imieniu ekspertów Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER z przyjemnością zapraszamy do udziału w szkoleniu otwartym: Współczesne zagrożenia terrorystyczne - jak rozpoznawać, przeciwdziałać i zachowywać się w sytuacji zagrożenia terrorystycznego. 1-dniowe szkolenie praktyczne. >>>>>  POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIACel szkolenia:Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę dotyczącą:1. współczesnych zagrożeń wywiadowczych i terrorystycznych2. polskich służb specjalnych powołanych do zwalczanie tego typu zagrożeń.Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną z: 1. zagadnieniami współczesnego terroryzmu; 2. instytucjami przeciwdziałające zagrożeniom terrorystycznym i wywiadowczym;3. algorytmem postępowania w sytuacjach zagrożenia atakiem terrorystycznym, znalezienia się w grupie zakładników oraz zachowania się w trakcie operacji antyterrorystycznych;4. sposobami rozpoznawania osób powiązanych z ekstremalnymi ugrupowaniami nazistowskimi;5. historią operacji wojskowych ONZ i NATO w Afganistanie, Kosowie i Liberii.Korzyści dla użytkowników:Znalezienie się w obliczu ataku terrorystycznego jest teraz bardziej realne niż kiedykolwiek wcześniej. Poznanie podstawowych zasad rozpoznawania incydentów terrorystycznych i umiejętności zachowania się w takich sytuacjach może pomóc uczestnikowi szkolenia uniknąć zagrożeń w najmniej oczekiwanych momentach: w pracy, na urlopie, imprezach masowych, codziennych zdarzeniach na ulicy, w tramwaju czy restauracji.Trener:mjr rez. mgr inż. Adrian TomaszkiewiczSpecjalizacja trenerska:Były oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, wielokrotny uczestnik misji zagranicznych w Azji, Europie oraz Afryce, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, elitarnej szkoły wojsk lądowych NATO – British Military Advisory and Training Team Europe oraz specjalistycznego szkolenia dla służb i sił specjalnych w Teksasie – G4S International Training. Doświadczenie operacyjne zdobywał na stanowiskach w Służbie Kontrwywiadu Wojskowego, natomiast doświadczenie bojowe przede wszystkim w trakcie misji ekspedycyjnych: 1. Bałkany (2005 – 2006) – konflikt dotknięty czystkami etnicznymi;2. Afganistan (2007 – 2009) – strefa działań wojennych;3. Liberia (2015 – 2016) – wojna domowa, epidemia wirusa Eboli.W 2009 roku podczas wykonywania zadań w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie pełnił obowiązki Szefa Polskiego Kontrwywiadu Wojskowego w Afganistanie.Grupa docelowa Grupa docelowa:Metodologia Metodologia:Szkolenie będzie prowadzone w formie prezentacji Power-point z omawianiem kluczowych kwestii problemowych. W trakcie szkolenia będą udzielane odpowiedzi na pytania uczestników oraz omawiane studia przypadków.Certyfikat Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER

Czas trwania 1
Początek 2018-04-23
Dane kontaktowe

''

Lokalizacja mazowieckieznajdź stancję
Link do oferty Otwórz w nowym oknie
Źródło oferty Logo
tylko kursy e-learning
tylko kursy e-learning

Oferty dostarczają serwisy:

Ostatnio przeglądane oferty

Przydatne linki