Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.pl Praca Edukacja

Oferta: Przygotowanie aplikacji w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

Rodzaj Szkolenia
Nazwa kursu

Przygotowanie aplikacji w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki

Tematyka UE
Tryb wykłady
Organizator Forum Edukacyjne Centrum Zamówień Publicznych sp. z o.o.
Opis

Opis szkolenia Szkolenie przygotowujące do składania projektów w Programie Operacyjnym (PO) Kapitał Ludzki. Przeznaczone dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w tym zakresie bądź mają poczucie konieczności rozwinięcia wiedzy o całości procesu wnioskowania. Celem szkolenia jest przygotowanie osób uczestniczących do samodzielnego pisania wniosków o dotacje na podstawie własnych projektów i dokumentacji konkursowej. Szkolenie prowadzone jest metodami aktywnymi – osoby uczestniczące przygotowują własne opracowania korzystając z przygotowanych przypadków do analizy oraz innych materiałów pomocniczych.


Poziom zaawansowania średnio zaawansowany
Wymagania Przeznaczone dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w tym zakresie bądź mają poczucie konieczności rozwinięcia wiedzy o całości procesu wnioskowania.
Program szkolenia PROGRAM: 1) Dokumentacja konkursowa – co trzeba przeczytać i gdzie szukać informacji. 2) Jak pracować z aplikacją Generator Wniosków. 3) Błędy często popełniane przez wnioskodawców. 4) Niejasności w dokumentacji konkursowej – jak sobie z tym radzić. 5) Jak przygotować własny projekt, a następnie dostosować go do wymagań Generatora wniosków. 6) Kwestie horyzontalne w projektach PO Kapitał Ludzki. 7) Jak przygotować budżet projektu. 8) Jak przygotować harmonogram projektu. 9) Warunki formalne w procedurze konkursowej. 10) Procedury odwoławcze w PO Kapitał Ludzki. 11) System wspierania wnioskodawców PO Kapitał Ludzki.
Trenerzy KATARZYNA BATKO-TOŁUĆ

Czas trwania
Początek None
Dane kontaktowe

Nazwisko Magdalena Tyl
Telefon 22 8323951-55

Lokalizacja mazowieckieznajdź stancję
Link do oferty Otwórz w nowym oknie
Źródło oferty Logo
Tagi
tylko kursy e-learning
tylko kursy e-learning

Oferty dostarczają serwisy:

Ostatnio przeglądane oferty

Nie przeglądałeś jeszcze żadnych ofert

Przydatne linki