Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.pl Praca Edukacja

Oferta: CERTYFIKOWANY Kurs Rachunkowości od podstaw z: Płatnikiem, Symfonią, Optimą (Kod zawodu: 331301)

Rodzaj Kursy i szkolenia
Nazwa kursu

CERTYFIKOWANY Kurs Rachunkowości od podstaw z: Płatnikiem, Symfonią, Optimą (Kod zawodu: 331301)

Tematyka księgowość
Tryb weekendowe
Organizator Tax Consilium Sp. z o.o.
Opis

CHCESZ ROZPOCZĄĆ KARIERĘ W RACHUNKOWOŚCI?
DOSKONALE TRAFIŁEŚ!Praktycznie przygotuj się do pracy księgowego i uzyskaj CERTYFIKAT Z KODEM ZAWODU 331301
według kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS oraz 4 ZAŚWIADCZENIA MENTRENERZY SĄ PRAKTYKAMI RACHUNKOWOŚCI
To eksperci księgowi i doradcy podatkowi
z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, biznesowym i zarządczym- Na Kursie OD PODSTAW nauczysz się prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego. Otrzymasz WIEDZĘ, UMIEJĘTNOŚCI i KOMPETENCJE, dzięki którym będziesz mógł w praktyce prowadzić pełną księgowość i pracować w obszarze rachunkowości

- Odbędziesz 80 h zajęć stacjonarnych (48 h warsztatów księgowych + 8 h warsztatów podatkowych + 24 h zajęć komputerowych), 8 h e-learningu i 30 dni opieki poszkoleniowej (w formie e-mailowej)

- Na zajęciach przejdziemy z Tobą PEŁNĄ DROGĘ KSIĘGOWĄ W FIRMIE — będziemy księgować faktury i sporządzać bilanse. Razem z nami wykonasz WSZYSTKIE KSIĘGOWE OBOWIĄZKI

- Poprowadzisz ewidencje, rozrachunki, sporządzisz deklaracje, naliczysz podatki i przygotujesz dokumentację dla urzędów.Nauczysz się SAMODZIELNOŚCI, dzięki czemu po Kursie będziesz mógł podjąć pracę w zawodzie księgowego

- Najpierw weźmiesz udział w krótkich wykładach (30%), a następnie warsztatach. Przez 70% czasu będziemy wspólnie liczyć ZADANIA, wypełniać autentyczne dokumenty, analizować CASE STUDY i odpowiadać na Twoje pytania. Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI.

- Chcemy, abyś ukończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Będziemy WSPIERAĆ Twoją naukę w formie e-learningu (po zajęciach będziesz otrzymywał dodatkowe ćwiczenia i materiały do powtórzenia). Jeśli będziesz tego potrzebował, odbędziesz INDYWIDUALNE, DARMOWE KONSULTACJE

- Zyskasz najnowsze, KOMPLEKSOWE MATERIAŁY w formie papierowej i elektronicznej, które wykorzystasz w późniejszej pracy i do których będziesz mógł wrócić w dowolnym momencie


- Postaw na SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ. Nasze Kursy posiadają AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY

- Dodatkowo w 2017 r. według autentycznych ocen Uczestników Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw został oceniony na: 5,35 /6. Sprawdź opinie na naszej stronie internetowej.


TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

- Jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu księgowości (KURS PROWADZONY JEST OD PODSTAW)
- posiadasz niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie i chcesz pogłębić lub uaktualnić swoją wiedzę
- chcesz rozpocząć pracę w obszarze rachunkowości (w działach finansowo-księgowych, biurach rachunkowych, instytucjach)
- prowadzisz swoją firmę i chciałbyś efektywniej zarządzać jej finansami, samodzielnie ją rozliczać lub po prostu zrozumieć, co robi dla Ciebie Twoja księgowa
- chcesz realnie podnieść swoje szanse na rynku pracy
- posiadasz co najmniej średnie wykształcenie


JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA?

- UCZ SIĘ ROZLICZENIOWEJ PRAKTYKI
Kurs rozpoczyna się od teoretycznego wprowadzenia do rachunkowości – tak, abyś poznał najważniejsze pojęcia, nauczył się posługiwać finansową terminologią i znał najważniejsze regulacje prawne. Następnie Trener-wieloletni główny księgowy wyjaśni Ci działanie na planie kont. Będziesz się uczył metodą Color Accounting, która ułatwi Ci jego zrozumienie (ta metoda zrewolucjonizowała naukę rachunkowości).

- PRZYGOTUJ SIĘ DO PRACY KSIĘGOWEGO
Pod okiem Trenera będziesz samodzielnie księgował dokumenty księgowe i przejdziesz CAŁĄ DROGĘ KSIĘGOWĄ W FIRMIE,
tzn. samodzielnie zaksięgujesz autentyczne faktury, wypełnisz dokumenty, naliczysz podatki, a finalnie stworzysz roczne sprawozdanie finansowe na podstawie ksiąg rachunkowych (czyli zrobisz dokładnie to, co robią na co dzień pracownicy działów księgowych i biur rachunkowych). Będziesz też prowadził rozrachunki z pracownikami, ZUS i US (stworzysz proste listy płac i naliczysz składki ZUS i podatki).

- WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH PODATKOWYCH
W trakcie Kursu odbędziesz 8 h zajęć Z DORADCĄ PODATKOWYM, podczas których poznasz autentyczne rozliczeniowe casy study

- UCZ SIĘ POD OKIEM PRAKTYKÓW
Przez cały czas Trenerzy będą do TWOJEJ DYSPOZYCJI. Gdy będziesz samodzielnie liczył zadania, będą podchodzić i udzielać porad. Zawsze też najpierw będą wprowadzali Cię w dane zagadnienie, następnie pokażą przykłady rozliczeniowe i przećwiczą je razem z Tobą. Na podstawie przygotowanych zdań, w praktyce będziesz poznawał kolejne odsłony rachunkowości. Poznasz standardy i dobre praktyki, dostaniesz wiele praktycznych wskazówek i rozwiązań, które wykorzystasz w swojej pracy.

- POZNAJ PŁATNIKA, SYMFONIĘ I OPTIMĘ
Ten PAKIET KURSÓW oprócz warsztatów księgowych (56 h) obejmuje również 24 h zajęć komputerowych.
W ich trakcie poznasz najważniejsze funkcje systemów:
a) Sage Symfonia Finanse i Księgowość (8h)
b) Comarch ERP Optima Księgowość (8h)
c) oraz Płatnika (8h)
Na czas trwania zajęć wypożyczmy Ci laptop z oryginalną, edukacyjną wersją każdego oprogramowania, abyś pod okiem Trenera mógł samodzielnie wykonać wszystkie ćwiczenia (od założenia bazy po końcowe rozliczenie). Po każdych zajęciach otrzymasz ZAŚWIADCZENIE MEN o ukończeniu Kursu obsługi danego programu (jako praktycy biznesu współpracujemy z ich producentami, jesteśmy również rekomendowanym partnerem firmy Sage Sp. z o.o.).


JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT KSIĘGOWEGO?

Kurs w Tax Consilium praktycznie przygotuje Cię do pracy w zawodzie KSIĘGOWEGO. Na zakończenie otrzymasz ZAŚWIADCZENIE MEN zgodne z Rozporządzeniem MEN ws. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Na ostatnich warsztatach księgowych możesz również podejść do egzaminu zdawanego przed Komisją Egzaminacyjną Tax Consilium. Egzamin jest bezpłatny, nieobowiązkowy i ma formę pisemną. Trwa 1 godzinę i składa się z części testowej oraz zadań (analogiczne przykłady są omawiane na zajęciach, więc gdy będziesz w nich uczestniczył, na pewno sobie z nim poradzisz). Najważniejszą częścią egzaminu jest ta polegająca na sporządzeniu bilansu. Aby dostać zaliczenie, powinieneś uzyskać min. 50% punktów możliwych do zdobycia. Zdanie go jest równoznaczne z uzyskaniem CERTYFIKATU KSIĘGOWEGO z kodem zawodu 331301 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPiPS. Każdy certyfikat Tax Consilium oznaczony jest hologramem potwierdzającym autentyczność dokumentu. Do egzaminu możesz podejść bezpłatnie dwa razy. Oczywiście, możesz również z niego zrezygnować, jednak zachęcamy Cię, abyś sprawdził swoją wiedzę. Egzamin jest podsumowaniem tego, co naprawdę powinieneś znać i potrafić zastosować, pracując w zawodzie księgowego.


POZNAJ ZAKRES MERYTORYCZNY KURSU

I Moduł: Podstawy rachunkowości z elementami etyki zawodowej - 8 h
II Moduł: Podatki w praktyce biznesowej, podatek PIT - 8 h
III Moduł: Efektywne zarządzanie majątkiem. Środki trwałe, wyposażenie - 8 h
IV Moduł: Rozrachunki, ewidencja zakupu, sprzedaży i obrotu towarów - 8 h
V Moduł: Koszty zatrudnienia, różne możliwości - 8 h
VI Moduł: Przychody i koszty, zasady ustalania wyniku finansowego - 8 h
VII Moduł: Sprawozdanie finansowe i rozliczenie podatku CIT I VAT - 8 h
Kurs SYMFONIA Finanse i Księgowość od podstaw
Kurs OPTIMA Księgowość od podstaw
Kurs Płatnik od podstaw


JAK BĘDZIEMY WSPIERAĆ TWOJĄ NAUKĘ?

- E-LEARNING
W Tax Consilium zyskasz kompleksową edukację. W trakcie całego Kursu otoczymy Cię specjalną OPIEKĄ DORADCY, z którym będziesz w stałym kontakcie. Po każdym z modułów otrzymasz podsumowanie zajęć, dodatkowe materiały (m.in. webinar dot. Sztuczek i trików w MS Excel, które powinieneś znać oraz zadań do przećwiczenia w domu). E-learning powinien zająć Ci ok. 8 h.

- BEZPŁATNE KONSULTACJE
Swoje postępy w nauce będziesz mógł na bieżąco konsultować z trenerem podczas BEZPŁATNYCH KONSULTACJI (trener będzie do Twojej dyspozycji w każdą środę od 17:00-20:00; pamiętaj, aby na spotkanie umówić się z Działem Szkoleń).

- INDYWIDUALNA OBSŁUGA I DOBRA ATMOSFERA
Pracujemy z uśmiechem i uczymy z uśmiechem. Dbamy o dobrą, przyjazną atmosferę i naprawdę zależy nam na Twojej satysfakcji. Dlatego nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Z chęcią opowiadamy na Twoje pytania, zawsze prosimy Cię też o feedback dot. zajęć.

- 30 DNI OPIEKI POSZKOLENIOWEJ
Przez 30 DNI po zakończeniu Kursu otoczymy Cię e-mailową opieką poszkoleniową. Przez miesiąc nasi Trenerzy będą do Twojej dyspozycji. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości związane z programem Kursu, pomożemy Ci je rozwiązać.

- BEZPŁATNE ODRABIANIE ZAJĘĆ
Dodatkowo nie stracisz żadnych zajęć – jeśli będziesz potrzebował pomocy, pomożemy Ci nadrobić zaległości i zapewnimy BEZPŁATNĄ MOŻLIWOŚĆ ODRABIANIA ZAJĘĆ na warunkach określonych w naszym Regulaminie. Pamiętaj, że nie dopuszczamy możliwości odrabiania zajęć komputerowych.

- ŚCIEŻKI EDUKACYJNE I RABATY
Po Kursie przydzielimy Ci specjalne zniżki i rabaty na udział w kolejnych Kursach: otrzymasz 200 zł zniżki na Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych (kod zawodu 241103) oraz 5% na drugi i 10% rabatu na trzeci (i każdy kolejny) Kurs w Tax Consilium.


ZDOBĄDŹ KOMPETENCJE CENIONE NA RYNKU PRACY

W Kursach i szkoleniach Tax Consilium z zakresu rachunkowości, kadr i płac oraz podatków brali udział pracownicy znanych firm prywatnych i instytucji publicznych, m.in. Lufthansa Global Business Services Sp. z o.o., Narodowe Centrum Nauki, IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o., Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, PZU Życie S.A., Uniwersytet Jagielloński, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie i wielu innych. Otrzymaliśmy liczne referencje i rekomendacje.


ZAPISZ SIĘ NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ!


EDYCJA KWIETNIOWA START: 08.04.2018
08,15,22,29 IV 2018 r. w godz. 10.00-16.00
6,13,20 V 2018 r. w godz. 10.00-16.00
17.06.2018 r. w godz. 09:00-15:00 - Optima
02.06.2018 r. w godz. 09:00-15:00 - Symfonia
27.05.2018 r. w godz. 09:00-15:00 - Płatnik


CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

- wejdź na naszą stronę internetową: www.taxconsilium.com
- napisz e-mail
- zadzwoń pod nr: 12 623 73 43
- lub spotkaj się z nami osobiście: Rynek Główny 30/37, 31-010 Kraków. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00

Czas trwania 80 godzin dydaktycznych (1 godzina dydaktyczna to 45 minut)
Początek 2018-04-08
Dane kontaktowe

''

Lokalizacja małopolskieznajdź stancję
Link do oferty Otwórz w nowym oknie
Źródło oferty Logo
tylko kursy e-learning
tylko kursy e-learning

Oferty dostarczają serwisy:

Ostatnio przeglądane oferty

Przydatne linki